Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Foscarini laat licht anders schijnen
Foscarini presenteert een nieuwe lichtinstallatie: Reverse Room. Een ontwerp van James Wines en zijn dochter Suzan Wines. Door deze Reverse Room wil het duo een wereld bedenken waar het mogelijk is licht anders te laten schijnen, dan normaal mogelijk is.
Hoofdonderwerp van de installatie is de Light Bulb Series, een designhousecollectie die elk genummerd en gelimiteerd is. Deze is een reflectie op de gloeilamp. De gloeilampen van Wines zijn gesmolten, gebroken, omgekeerd en zwart gemaakt. Dit was voor de ontwerpers een poging om te experimenteren met licht.