U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Fotoreportage vanuit De Rijtuigenloods in Amersfoort

Leveranciersbeurs Concepts & Companies in het teken van innovatie en hernieuwde energie

Na de inspirerende woorden van Rob van Prooijen over de nieuwe koers van Concepts & Companies, verplaatste het gezelschap zich maandag 13 april in De Rijtuigenloods naar de beursvloer. Op de drukbezochte leveranciersbeurs lieten partners van Colors@Home en Voor Verf & Wonen zien dat de branche, ondanks de uitdagende markt, barst van de innovatiekracht.

© Leo Elenbaas | Wonen360.nl
Marc van der Staaij (links) van Hunter Douglas in gesprek met zijn collega Froukje met achter haar René, terwijl andere collega's in gesprek zijn met klanten.

Waar de start van de C&C Ledendag in het teken stond van strategie en het nieuwe 'Chocolate Chip Cookie-model', draaide de middag om de tastbare toekomst van de winkelvloer. Tal van fabrikanten en groothandels op het gebied van verf, behang, vloeren, gordijnen en zonwering presenteerden hun nieuwste collecties voor het najaar van 2026.

Focus op rendement en verbreding
De sfeer op de beursvloer was opvallend optimistisch, gevoed door de recordcijfers die C&C eerder die dag presenteerde. Er was veel aandacht voor de door Van Prooijen aangekondigde assortimentsverbreding. Leveranciers zagen een flinke toestroom van ondernemers die zochten naar manieren om hun rendement per vierkante meter winkeloppervlak te vergroten.

Persoonlijke ontmoetingen
Naast productnieuws stond de beursvloer vooral in het teken van het persoonlijke contact. Voor veel ondernemers uit het hele land is de leveranciersbeurs hét moment om direct te schakelen met de gezichten achter de merken en ervaringen uit te wisselen met collega-franchisenemers.

Klik hier om het fotoverslag van de leveranciersbeurs te bekijken.

Meer informatie:
Concepts & Companies
Oosteinde 35
3842 DR Harderwijk
(0341) 45 48 00
[email protected]
www.concepts-companies.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer