PSV-middenvelder en Oranje-international Jerdy Schouten heeft zijn villa in Oirschot, minder dan een jaar na aankoop, alweer verkocht. De woning, die hij in juni 2024 kocht voor € 1.189.000, stond vol luxevoorzieningen, waaronder een verwarmd zwembad, wellnessfaciliteiten en een poolhouse.
© Funda.nl
De woning van Jerdy Schouten, gelegen in Oirschot, is verkocht voor €1.280.000.
Begin 2025 werd de villa te koop gezet met een vraagprijs van € 1.350.000. Uiteindelijk werd de woning verkocht voor € 1.280.000, wat de middenvelder een winst van circa € 91.000 opleverde. De snelle verkoop hing samen met een nieuwe aankoop: in augustus 2025 verwierf Schouten een andere villa in Oirschot, waarmee hij in het dorp bleef wonen, maar een woning koos die beter aansluit bij zijn wensen.
De villa ligt aan de rand van Oirschot en combineert ruimte, comfort en privacy. Via een royale oprit zijn een inpandige garage en carport bereikbaar. De split-level indeling biedt op het souterrain onder meer een werkkamer, wasruimte, diverse bergingen en een sauna. De begane grond beschikt over een royale woonkamer met houthaard en een moderne open keuken met kookeiland.
De woning telt zes slaapkamers en twee badkamers, waaronder een masterbedroom met badkamer en suite. De achtertuin is aangelegd als privéresort met overdekte terrassen, vijver, verwarmd zwembad en poolhouse. Daarnaast draagt de aanwezigheid van 35 zonnepanelen bij aan duurzaamheid en lagere energielasten.
Met de verkoop van deze villa rondt Schouten een korte maar financieel succesvolle periode in de woning af en verhuist hij naar een nieuwe residentie in hetzelfde Brabantse dorp.
Bron: Pure Luxe