U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

'MOW wordt een trendsettende beurs met concentratie op de Europese inkoopmarkt'

In 2022 gaat de European Industry Meeting van start op 18 september en duurt tot 22 september. Nu al registreren de organisatoren een hoge boekingsstatus - met een vooruitblik op hoogtepunten in alle aanbodreeksen, toonaangevende assortimentsontwikkelingen en persoonlijke ontmoetingen op ooghoogte . De MOW is een van de weinige internationale tentoonstellingen die ondanks de pandemie altijd live plaatsvond, zonder onderbrekingen en op schema. Het format bevestigde niet alleen zijn conceptuele unieke positie voor het midden van de markt, maar heeft ook laten zien hoe op een betrouwbare en veilige manier om te gaan met uitzonderlijke situaties.

Ook dit meubeljaar wordt turbulent. Hoewel deze sector nog steeds een uitzonderlijke bloei doormaakt, wordt hij geconfronteerd met toenemende uitdagingen op het gebied van inkoop, prijzen en logistiek. Het is des te belangrijker om zakelijke bijeenkomsten te hebben met de mogelijkheid van uitwisseling, netwerken en sourcing. Messezentrum Bad Salzuflen biedt het herhaaldelijk beproefde kader voor aangename en succesvolle live-evenementen. In 2022 komt de meubelwereld samen op de M.O.W. van 18 t/m 22 september – nog internationaler en met een concentratie op de Europese inkoopmarkt!

Het unieke van de M.O.W. is gebaseerd op de concentratie van het middensegment van de markt, aangezien het de beschikbaarheid van het hele productassortiment voor alle meubelverkoopformaten, zowel stationair als online, aanpakt. De focus ligt op de goederen die worden gepresenteerd door relevante leveranciers - of het nu de bewezen grote speler is, de speciale nicheleverancier, de ervaringsspecialist, de opwindende nieuwkomer of de allround "assortimentsleverancier" voor alle assortimenten. M.O.W. biedt niet alleen een beursevenement, maar levert ook oplossingen en impulsen voor deze sector – dicht bij de markt!

Nadere details over de exposantenstructuur en het aanbod volgen nog. Voor de beursorganisatoren Bernd Schäfermeier en Andreas Reibchen is het inmiddels voorzienbaar dat de M.O.W. 2022 een sterke, belangrijke, trendsettende beurs wordt die bezoekers trekt uit alle meubelmarketinglijnen. Evenals vorig jaar verwachten beide circa 40 procent van de bezoekers uit het buitenland.

Meer informatie:
M.O.W.
www.mow.de 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer