Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

JYSK blijft zich uitbreiden en zoekt winkels dichter bij de consument

Deense woonretailer JYSK blijft groeien en werkt aan een verdere uitbreiding in Nederland en België. Het bedrijf neemt een deel van de winkels van Leen Bakker in België over en heeft de ambitie om uit te komen op circa 125 vestigingen in België en 140 in Nederland.

© Stefans42 | Dreamstime

In het Maxis-winkelcentrum in Muiden is het op een vrijdagochtend een constante stroom van klanten. Frank Christant, verantwoordelijk voor JYSK in Nederland en België, ziet het tevreden aan en springt waar nodig bij op de winkelvloer. Volgens hem komen bezoekers vaak binnen voor grotere aankopen, zoals een matras of bank, en nemen ze vervolgens ook woonaccessoires mee om het huis sfeervoller te maken.

De retailer wil de komende tijd veertig nieuwe locaties openen. Daarbij ligt de focus op plekken waar veel consumenten dagelijks komen. "We zoeken vooral locaties in of nabij grote steden, het liefst in de buurt van een supermarkt. We willen letterlijk dichter bij de klant zijn," aldus Christant. Hierdoor toont het bedrijf ook interesse in locaties van Leen Bakker waarvoor mogelijk een nieuwe invulling wordt gezocht.

JYSK, opgericht in 1979, groeide uit van beddengoedwinkel tot internationale discounter met een breed assortiment en een duidelijke prijsstrategie. In Nederland behaalde de keten het afgelopen boekjaar een omzet van ruim 200 miljoen euro, met een marge die volgens het bedrijf solide is. Daarmee ligt de groei boven het gemiddelde van de woonbranche.

Bron: Telegraaf

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer