U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

14 afstudeerstukken van HMC-leerlingen strijden voor Woonmall Publieksaward

Al vele jaren heeft Woonmall Alexandrium een warme band met het Hout- en meubileringscollege in Rotterdam. De school heeft zelfs een uniek klaslokaal ín de woonmall. Zoals elk jaar organiseert Woonmall Alexandrium de Woonmall Publieksawards. Hierbij maken de afgestudeerde leerlingen kans op het winnen van deze award in 2 categorieën.


Winnaars van vorig jaar.

Tijdens de eindexamenexpositie in Rotterdam hebben de ondernemers van Woonmall Alexandrium 14 afstudeerprojecten genomineerd om te exposeren in de woonmall. Er zijn 8 meubel- en 6 interieurontwerpen uitgekozen.

Van 29 augustus tot en met 25 september presenteren 14 oud-studenten hun werk aan de bezoekers. Alle bezoekers kunnen hun stem uitbrengen op hun meeste favoriete ontwerp. Er worden uiteindelijk twee winnaars gekozen, één winnaar bij de meubelontwerpen en één winnaar bij de interieurontwerpen. De winnende ontwerper per categorie wint de Woonmall Publieksaward 2022 en wint een geldbedrag van €250,- en een prachtige, unieke bokaal. Het stemmen op de diverse ontwerpen loopt via de website van Woonmall Alexandrium. 

De prijsuitreiking is op zondag 25 september om 14.30 uur in het Atrium van Woonmall Alexandrium.

Meer informatie en stemmen? www.woonmallalexandrium.nl 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer