Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Bouwmarkt overvallen door grote magazijnbrand

Het was woensdagavond 16 maart schrikken voor Hidde Kiers, vestigingsmanager van BPG Baarn. "Helaas zijn wij overvallen door een grote brand in ons magazijn. De materiele schade is enorm, maar gelukkig waren er ten tijde van het incident geen medewerkers aanwezig."

"Wij worden vanuit allerlei kanten overweldigd door alle steun die wij aangeboden krijgen. Dit is echt hartverwarmend, dit doet ons hele team goed en geeft ons de kracht om door te gaan.

Dat het team van Bouwmarkt Baarn veerkrachtig is, is donderdag wel gebleken. Om 7.00 uur vonden de eerste leveringen bij klanten plaats en rond 9.00 uur was onze verkoopafdeling weer operationeel en volledig bereikbaar. Ontzettend trots op dit team!

Wij streven ernaar en zetten alles in werking om vanaf maandag 21 maart weer volledig operationeel te zijn op onze locatie in Baarn. Alle relaties zullen op de hoogte worden gehouden over de voortgang", laat hij weten.

Lees hier meer over de brand.

 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer