U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Meubelwinkel wordt decor voor lokale kunst: tuincentrum Botanica start uitbreidingsplannen

De voormalige meubelwinkel Heylen in Erps-Kwerps krijgt op 9 en 10 mei tijdelijk een nieuwe invulling als locatie voor de kunstexpo Made in Kortenberg. Het pand werd recent overgenomen door Tuincentrum Botanica in het kader van uitbreidingsplannen.

© Tuincentrum Botanica

In afwachting van de verdere ontwikkeling van de site stelt de gemeente Kortenberg de voormalige meubelzaak open voor een gratis tentoonstelling waarin lokaal talent centraal staat.

Tijdens Made in Kortenberg tonen een dertigtal kunstenaars uit de regio hun werk aan het publiek. Het programma omvat onder meer fotografie, schilderkunst en installatiekunst. Daarnaast zijn er verschillende liveoptredens gepland, waaronder een dwarsfluitduet en een theatermonoloog.

De tijdelijke invulling van het voormalige winkelpand onderstreept hoe leegstaande retailruimtes een culturele functie kunnen krijgen in afwachting van herontwikkeling. Daarmee sluit het initiatief aan bij een bredere trend waarbij bestaande commerciële locaties tijdelijk worden ingezet voor maatschappelijke en creatieve projecten.

De expo wordt zaterdag 9 mei om 19.30 uur officieel geopend en blijft die avond toegankelijk tot 22 uur. Op zondag 10 mei kunnen bezoekers de tentoonstelling bezoeken tussen 14 en 18 uur. De toegang is gratis.

Bron: Nieuwsblad

Meer informatie:
Tuinscentrum Botanica
www.tuincentrumbotanica.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer