U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Julius van der Werf slaat vleugels uit in Sneek:

Nieuw magazijn brengt Sphinx en Michel Oprey onder één dak

Julius van der Werf heeft in Sneek een nieuwe loods geopend als uitbreiding op de groei van Sphinx Tegels en Michel Oprey Indoor. De stap volgt op een interne verplaatsing van voorraden en moet bijdragen aan een efficiëntere distributiestructuur binnen het bedrijf.

© Julius van der Werf Tegelgroothandel

De volledige voorraad van Sphinx Tegels is inmiddels overgebracht van Maasmechelen naar Sneek. Ook de voorraad van Michel Oprey Indoor is vrijwel volledig verhuisd naar de nieuwe locatie. De uitbreiding moet de leveringscapaciteit versterken en het voorraadbeheer centraliseren.

Tijdens de opening reed Ewald Frijns, Managing Director van Sphinx Tegels, symbolisch de eerste pallet Sphinx-tegels de nieuwe loods in.

Volgens het bedrijf ondersteunt de extra opslagcapaciteit de bestaande werkwijze gericht op snelle levering vanuit grote voorraden. De uitbreiding maakt deel uit van een bredere logistieke optimalisatie binnen de organisatie.

In een toelichting benadrukt Julius van der Werf de rol van het team bij de realisatie van de uitbreiding: "Al met al een prestatie die mogelijk is gemaakt door de inzet van ons team, iets waar we bij Julius van der Werf ontzettend trots op zijn!"

Bron: LinkedIn

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer