De bewuste keuze voor kwaliteit boven volume werpt zijn vruchten af voor H.E. Design. De eerste dagen van de exclusieve huisshow in Tilburg zijn volgens CEO Hasan Uzun zeer succesvol verlopen. De fabrikant opent op 20 en 21 april opnieuw de deuren voor B2B-relaties die de nieuwste collecties 'made in Holland' willen ontdekken.
© HE Design
Eind maart benadrukte Hasan Uzun op dit platform al dat produceren in Nederland voor H.E. Design een strategische keuze is om volledige controle te houden over de kwaliteitsstandaard. Dat dit verhaal resoneert bij de vakhandel, bleek tijdens de eerste showdagen op 13 en 14 april. "De start is erg goed geweest en we hebben al veel relaties mogen verwelkomen in onze showroom," aldus een tevreden Uzun.
© HE Design
Inspiratie en persoonlijk contact
Tijdens de huisshow staan niet alleen de nieuwe modellen centraal, maar vooral ook het verhaal achter het product. Voor winkeliers, projectinrichters en interieurarchitecten is het een moment om de materialen te voelen en het comfort te ervaren dat volgens Uzun "pas echt merkbaar is in het gebruik". De informele setting in Tilburg biedt daarnaast volop ruimte om bij te praten over de marktontwikkelingen en specifieke projectmogelijkheden door te nemen.
Tweede kans op 20 en 21 april
Voor professionals die de eerste ronde hebben gemist, biedt H.E. Design volgende week een tweede kans. Op maandag 20 en dinsdag 21 april is de showroom aan de Pallasstraat wederom van 09:00 tot 17:00 uur geopend.
Uzun benadrukt dat persoonlijk contact de basis vormt van hun samenwerkingen: "We zien iedereen graag tegemoet om inspiratie op te doen. Mocht iemand op deze specifieke data niet kunnen, dan plannen we graag een afspraak op een ander moment."
© HE Design
Praktische informatie:
- Data: Maandag 20 en dinsdag 21 april 2026
- Tijd: 09:00 tot 17:00 uur
- Locatie: Showroom H.E. Design, Pallasstraat 1, Tilburg
- Aanmelden: Graag vooraf via [email protected]
Meer informatie:
H.E. Design B.V.
www.hedesign.com