Met het begin van het beursseizoen richt Tapibel zich nadrukkelijk op de event- en beursmarkt. Volgens de tapijtfabrikant kan de juiste vloerbekleding het verschil maken in uitstraling en functionaliteit van een stand.
© Tapibel
De naaldviltcollecties Nataly, Ascot, Flair XL en Bonanza zijn ontwikkeld voor intensief gebruik op drukbezochte beursvloeren. Ze zijn slijtvast, verkrijgbaar in diverse kleuren en in meerdere uitvoeringen brandvertragend. Daarmee spelen ze in op zowel esthetische als veiligheidsvereisten binnen de evenementenbranche.
Naast naaldvilt signaleert Tapibel een groeiende interesse in getufte tapijten op beurzen. Deze varianten bieden een zachtere uitstraling en dragen bij aan een hoogwaardige sfeer op de stand. Het assortiment omvat zowel naaldvilt als getufte kwaliteiten, zodat exposanten een afwerking kunnen kiezen die aansluit bij hun merkidentiteit.
© Tapibel
De tapijten zijn leverbaar in rib-, vlakke of veloursstructuur, als kamerbreed tapijt of in tegelformaat. Het gewicht varieert van 310 g/m² tot 1400 g/m², waarmee volgens Tapibel een combinatie van duurzaamheid en uitstraling wordt geboden.
De collecties zijn niet alleen geschikt voor beurzen, maar ook voor andere evenementen zoals bruiloften en diploma-uitreikingen. Met het brede aanbod positioneert Tapibel zich als leverancier van functionele én representatieve vloeroplossingen voor de eventsector.
Meer informatie:
Tapibel
www.tapibel.be