U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Lena Schaumann van Möbel Schaumann:

"Daarom besloten we in 2022 om Trendhopper naar Duitsland te halen"

"In 2022 openden we de eerste Trendhopper-winkels in Duitsland in onze meubelwinkels Wij zijn een traditionele meubelzaak en vele families van generatie op generatie kopen hun meubels bij ons", begint Lena Schaumann, CEO Möbel Schaumann, op social media. We hadden de uitdaging dat we de jongere generatie vaak oversloegen: voor hen was ons aanbod (nog) niet relevant. Te klassiek."

© Trendhopper | Lena Schaumann

"Daarom besloten we in 2022 om Trendhopper naar Duitsland te halen. Een sterk merk waarvan het concept al jaren succesvol draait in Nederland", vervolgt Lena. "De jonge doelgroep komt eraan en Trendhopper spreekt precies degenen aan die we nog nauwelijks eerder hebben bereikt. En ook onze bestaande klanten fleuren hun inrichting graag op met Trendhopper."

Duitsland zet zich niet in voor kleur: kleurrijk, petrol en roze, wat in Nederland een bestseller is, blijft hier vaak een trage verkoper. Duitsland zit harder dan Nederland: "Nederlandse banken zijn voor veel klanten te zacht. Helaas kan het concept niet één-op-één worden overgedragen. We moeten het steeds meer aanpassen aan de Duitse behoeften en de echt geweldige merkkern meenemen", aldus Lena.

Meer informatie:
Möbel Schaumann
www.moebel-schaumann.de

Trendhopper
www.trendhopper.nl

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer