De interieurwinkels van Meubelgroep Heylen hebben dinsdag de boeken neergelegd. Het gaat om Meubelen Heylen in Peer en Kortenberg, De Prijzenklopper in Hechtel-Eksel, meubelwinkel Meevita in Peer en Interieur Plus in Peer. Eerder kreeg de meubelgroep bescherming tegen schuldeisers. In vier maanden tijd moest de financiële aderlating na corona rechtgetrokken worden. Echter is dit niet gelukt. De rechtbank kon een verdere bescherming tegen schuldeisers niet langer verantwoorden. Daarom werd gisteren het faillissement aangevraagd.
TV Limburg weet te melden dat het niet langer boterde tussen oprichter Denis Heylen en zijn zoon Koen, die het familiebedrijf enkele jaren geleden overnam. De filialen hebben zo'n 50 man in dienst.
Geschiedenis
Op 29 maart 1970 houdt Denis Heylen de meubelzaak met zijn naam boven de doopvont. Wat begint met een kleine toonzaal in het Limburgse Peer, zal op enkele decennia uitgroeien tot een volwaardige meubeldistributeur.
Heylen is ondertussen al 50 jaar als meubelspecialist actief in België, Nederland en Duitsland. In 1993 wordt het nog uitgeroepen tot grootste meubeldistributeur in België. Het volgende jaar bezoeken ruim 500.000 Belgen, Nederlanders en Duitsers de toonzalen in Peer en Kortenberg. In totaal werken er 120 medewerkers bij het meubelbedrijf. Bij de eeuwwisseling zet het bedrijf zijn uitbreidingspolitiek verder met de overname van Möbel Meessen in Eynatten.
Meer informatie:
Meubelen Heylen Peer
Baan naar Bree 123
3990 Peer
www.meubelen-heylen.com
De Prijzenklopper
Peerderbaan 135
3940 Hechtel-Eksel
www.deprijzenklopper.be
Abonneren
Vacatures
- Verkoopadviseur | De RuijterMeubel BV
- Market Developer | Fabromont
- Sales- & Interior professional | Just Design
- Accountmanager Oost-Nederland | Hamat
- Accountmanager België | Bijnen Meubel Groep
- Sales en interior professional 12-20 uur p/w | BAAN
- Grafisch ontwerper (studentenjob) | Mobitec
- Accountmanager Noord-Oost Nederland | JAB Anstoetz
- Assistent Store Manager | Table du Sud
- Accountmanager Zuid-Nederland buitendienst | Rogon Products
Weer
Voormalig grootste meubeldistributeur België vraagt faillissement aan
Publicatiedatum:
Auteur:
Sietse Hielkema
©
Wonen360.nl
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-29 Openluchtmuseum zoekt jaren '60 interieur
- 2023-09-29 Winkels in meubels, woninginrichting, keukens en doe-het-zelfartikelen zien omzet stijgen
- 2023-09-29 Jean Paul Peek stopt met Red Stitch
- 2023-09-29 Eric Zwanikken: "Dankbaar voor een geslaagde editie van de Dutch Interior Days"
- 2023-09-29 Ananda van Doorn strijdt namens Reliving.nl om felbegeerde titel "Beste Jonge Onderneming"
- 2023-09-29 Prummel Meubelen houdt woonevent
- 2023-09-29 Pastoe-letters terug het dak op
- 2023-09-29 Assortimentsnight najaar 2023 bij Goossens
- 2023-09-29 Belgische meubelmeester Casimir brengt voor eerst collectie uit met meubelfabrikant
- 2023-09-28 "Mijn vennoot Philippe Corthouts geeft mij de rust, de familie Haans objectiviteit en energie"
- 2023-09-28 Fedustria blikt terug op allereerste trendevent
- 2023-09-28 Berkvens Wooncentrum verbreedt haar horizon
- 2023-09-28 Leegverkoop failliet verklaarde woonwinkel
- 2023-09-28 Ruys Interieurs opent nieuwe ontwerpstudio
- 2023-09-27 B living neemt online winkel Dami Living over
- 2023-09-27 Dutch Originals toont exclusieve uitvoering van klassiek tafelontwerp
- 2023-09-27 Mika Bouman verkozen tot Young Designer 2023
- 2023-09-26 Design en innovatie komen samen tijdens de Workspace Design Show
- 2023-09-26 Stands op Salone del Mobile.Milano virtueel te bezoeken
- 2023-09-26 LogicTrade verwelkomt vijf nieuwe gebruikers uit de interieurbranche