Emma – The Sleep Company versterkt haar retailactiviteiten in Europa door Emma-producten naar alle JYSK-winkels in het VK en Ierland te brengen.
Op basis van de succesvolle samenwerking tussen JYSK en Emma sinds maart 2020 in Duitsland, is de samenwerking stap voor stap uitgebreid: na de lancering van de Emma-matrassen in JYSK-onlineshops in heel Europa in oktober 2021, wordt de succesvolle samenwerking nu uitgebreid naar lokale offline winkels in Frankrijk, Ierland, Italië, Portugal, Spanje en het VK. JYSK is een wereldwijde retailer met meer dan 3.000 winkels en het vooruitzicht om binnenkort uit te groeien tot 5.000 winkels.
Met inbegrip van JYSK, werkt Emma al met meer dan 200 retailpartners over de hele wereld en haar producten kunnen worden ervaren op meer dan 3.500 fysieke contactpunten.
Sales & Marketing Manager, voor JYSK UK & Ireland, Jenny Johnston zegt: "We zijn verheugd Emma-producten te introduceren in winkels in het VK en Ierland. Emma is een merk dat zeer wordt erkend door Britse consumenten, dus door dit te combineren met onze positie als de Deense slaapexpert hopen we meer klanten te helpen de goede nachtrust te krijgen die ze verdienen en nog meer matrasopties in de winkel te bieden.”
Bron: RLI.UK