"Het aantal orders blijft toenemen, dus we moesten wel uitbreiden", begint oprichter en eigenaar Diek van den Berk. "Elf jaar geleden ben ik begonnen met het maken van plinten in mijn moeders schuurtje. Ik zag dat er een vraag was naar kwalitatieve en onderscheidende afbouwmaterialen. Drie jaar later nam ik mijn eerste personeel aan en nu weer acht jaar verder werken we met 130 werknemers in Ravenstein."
"Inmiddels leveren we in geheel Nederland en België. Dit vraagt om een grotere logistieke ruimte." Met de uitbreiding wil Diek de logistiek van het bedrijf nog meer optimaliseren. "Wij hebben veel klanten die op bestelling bij ons afnemen. Naar aanleiding van deze aanvraag starten wij met produceren, dit willen we gaan veranderen. In ons nieuwe magazijn willen wij hiervan een voorraad leggen. Op deze manier kunnen wij onze klanten de bestellingen nog sneller uitleveren."
In de nieuwe logistieke ruimte, die een oppervlakte heeft van meer dan 5000 vierkante meter, komen stellingen van tien meter hoog. Met deze volume heeft Diek er straks 1000 extra voorraadlocaties bij. De verwachting is dat het pand in augustus 2021 is opgeleverd. Het pand gaan we zo snel als mogelijk in gebruik nemen.
"Uiteindelijk is het allemaal uit voordeel voor onze klanten zodat ze nog sneller de producten in huis hebben. Hier hebben wij ook rekening mee gehouden bij ons e-commerce systeem. Onze klanten kunnen daarop gemakkelijk de producten bestellen."
"We zien dat de vraag blijft groeien en ook steeds meer landen in Europa weten ons te vinden. Met ons transportorgaan met onder andere eigen vrachtwagens kunnen we ook deze landen gemakkelijk bedienen. Over vijf jaar zien wij de huidige afzet wel verdubbelen. Het streven is dan om zo veel mogelijk geautomatiseerd te werken."
"Bedrijven kiezen voor Plintenfabriek omdat wij gaan voor kant en klare plinten, afgelakt en wel. Dit scheelt voor degene die de plint of lambrisering plaatst een hoop werk", zegt Diek tot besluit.
Meer informatie:
Plintenfabriek
De Hammen 6
5371MK Ravenstein
info@plintenfabriek.nl
www.plintenfabriek.nl


Abonneren
Vacatures
- Accountmanager Zuid-Nederland (fulltime) | Zimmer+Rohde
- Assistent Store Manager / Senior Interior Designer | RAW Interiors
- Accountmanager Cedeko Oost Nederland (M/V)
- E-commerce specialist | Mars & More
- Online Marketeer | Mars & More
- Junior Interieuradviseur / Verkoopmedewerker | Luxury By Nature
- Senior Interieurontwerper | Luxury By Nature
- Verkoopmedewerker Showroom | Table du Sud
- Verkoper | Domstad Slaapspecialist
- Retail shop assistent | Furnified Brandstore Amsterdam
Top 5 - gisteren
- Eigenaar van meubelzaak bestraft omdat hij contante betalingen niet meldde
- Hunter Douglas sluit vestiging met 135 werknemers
- Miljoen meter stof failliete Jan Sikkes in de veiling
- Keukenwinkel moet schadevergoeding van duizenden euro's betalen aan Batibouw
- "Prijsverlagingen zijn weer mogelijk en we zijn gestart met nieuwe productgroep"
Top 5 - afgelopen week
- Groothandel in woonaccessoires failliet
- Meubelgroothandel failliet verklaard
- Veldeman Group legt laatste hand aan transformatieplan om toekomstgericht te verstevigen
- 'Op weg naar de toekomst van interieur en decoratie met innovatieve groei en verfijnde collecties'
- Zo creëer je een moderne uitstraling in jouw huis
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Plintenfabriek blijft groeien en breidt uit met 5000 vierkante meter aan logistieke ruimte
Publicatiedatum:
Auteur:
Adrian Karreman
©
Wonen360.nl
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-03-21 Hoe gegrond is je vloer in de verzekering?
- 2023-03-21 Irene van Ophoven presenteert in Milaan nieuwe textielcollectie
- 2023-03-20 Tegelzaak slaat toe na mislukte McDonald's-deal
- 2023-03-17 Italiaanse producten in Apeldoorn
- 2023-03-17 Stakers Forbo Flooring houden een stille tocht: 'Dit was ooit een sociaal bedrijf'
- 2023-03-17 ''We willen van het atelier een begrip maken bij de Nederlandse interieurprofessionals''
- 2023-03-16 Estillon showt Best Base ondertapijten van gerecycled polyurethaan schuim op BAU 2023
- 2023-03-16 Nieuwe pand van Verhoek Europe buiten Genemuiden wordt warehouse van 10.000m2
- 2023-03-15 Verhoek Europe vertrekt deels uit Genemuiden
- 2023-03-15 TFD-Floortile sleept twee prijzen in de wacht
- 2023-03-15 Oud-ondernemer van Handyfloor roept hulp in: 'Wie wil me helpen?'
- 2023-03-15 Meld je nu aan voor de Flanders Flooring Days
- 2023-03-15 INTR. Vloerendag in teken van lijmen en egaline
- 2023-03-14 Gouden certificaat voor Parador
- 2023-03-13 Vernieuwd beton met CO₂-reductie tot 70% draagt bij aan doelstellingen Betonakkoord
- 2023-03-10 'Massaal uitfluitconcert voor Forbo-directie'
- 2023-03-10 "Productie daalt met 1,2 miljoen m2 vloer, dat zijn zo'n 165 voetbalvelden of 10.000 huizen"
- 2023-03-09 Productieploeg van Forbo Flooring staakt door tot komende maandag 06.00 uur
- 2023-03-09 Magazijn Estillon twee dagen gesloten
- 2023-03-07 'Werk, winkel en woon op een vloer met een sterk en speels karakter'