Na ruim 35 jaar in Den Helder breidt meubelzaak Fameus Wonen uit naar Schagen. De nieuwe winkel komt in het pand van Leen Bakker aan de Witte Paal, dat eind juli sluit. Leen Bakker maakt deel uit van Homefashion Group, dat het aantal vestigingen van onder andere Leen Bakker en Kwantum terugbrengt; circa 35 winkels sluiten de komende maanden, waaronder die in Schagen.
© Fameus Wonen
Het vertrek van Leen Bakker biedt Fameus Wonen de kans om haar tweede vestiging te openen. De nieuwe winkel beslaat 2.000 m² en wordt een volwaardige woonwinkel met een uitgebreid assortiment. "Dit was een unieke kans voor ons. We spelen al langer met het idee om uit te breiden", zegt Ruben Braam, eigenaar samen met zijn zus Judith. "We hebben gevoel bij deze regio; zelf woon ik in Schagen en eerder hadden we een tweede vestiging in Langedijk."
Fameus Wonen staat bekend als een stijlvolle woonwinkel, gespecialiseerd in lifestyle en interieur. De Den Helder-vestiging beslaat drie etages en vormt het vlaggenschip van de keten. De Schagen-winkel staat gepland om eind oktober haar deuren te openen en moet het assortiment en de beleving van de hoofdvestiging naar de nieuwe locatie brengen.
Bron: Noord-Hollands Dagblad