U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Rever Workplace Innovators bewijst: 85.000 werkplekken circulair inrichten kan

Tijdens de Week van de Circulaire Economie laat Rever Workplace Innovators zien hoe grootschalig circulair inrichten werkelijkheid wordt. Het bedrijf kiest al meer dan twintig jaar bewust voor een duurzame aanpak van werkplekken, met oog voor milieu en interieurkwaliteit.

De resultaten spreken voor zich. Bij Coöperatie VGZ in Eindhoven werd 5.000 m² ingericht volgens een zero-wasteprincipe, waarbij 83% van het meubilair werd hergebruikt. Voor de Rijksoverheid realiseerde Rever 85.000 werkplekken in 137 gebouwen, waarvan 98% is ingericht met second life-meubilair.

"Onze circulaire aanpak is geen trend, maar een bewuste keuze die waarde behoudt en verspilling minimaliseert", zegt Ricardo Veliscek, Senior Project Consultant. Door nauwe samenwerking met ketenpartners ontwikkelt het bedrijf interieurs die toekomstbestendig en duurzaam zijn, zonder concessies te doen aan functionaliteit of esthetiek.

Deze aanpak heeft ook externe erkenning opgeleverd: Rever Workplace Innovators is genomineerd voor de Koning Willem I Prijs voor Duurzaam Ondernemerschap 2026.

© Rever

Veliscek benadrukt dat circulair inrichten op grote schaal haalbaar is wanneer ontwerp, materiaalkeuze en samenwerking integraal worden aangepakt. "Wat ooit vooruitstrevend was, is vandaag essentieel. Het is mogelijk om duizenden werkplekken duurzaam en kwalitatief hoogwaardig in te richten, en dat laten onze projecten zien."

Meer informatie:
Rever
www.rever.nl

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer