Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Nieuwe vestiging van ‘de Keukenbouwer’ geopend in Brugge

Op de Maalse Steenweg 227 heeft de keukenketen 'de Keukenbouwer' een nieuwe winkel geopend. Het gaat om de achtste vestiging van het bedrijf, dat 21 jaar geleden werd opgericht in Sint-Martens-Latem. Volgens verantwoordelijke Philippe Van Paemel onderscheidt de keten zich door een persoonlijke benadering van klanten.

© de Keukenbouwer

Brugge biedt een ruime keuze aan keukenzaken, waaronder Dovy, DSM Keukens en Keukens De Abdij, maar de Maalse Steenweg blijft een aantrekkelijke locatie vanwege de concentratie van verschillende aanbieders. "Het feit dat er meerdere keukenzaken zijn, vormt geen belemmering. Mensen komen juist naar een gebied waar ze kunnen vergelijken en inspiratie opdoen", aldus Van Paemel, die samen met Sasha Faubert de nieuwe vestiging leidt.

De showroom in Brugge bevat 35 keukens, zodat bezoekers een breed beeld krijgen van mogelijke stijlen en indelingen. "Met 35 keukens in onze toonzaal kunnen mensen voldoende inspiratie opdoen", zegt Van Paemel.

Het bedrijf werd in 2005 opgericht door Wouter Blanchaert, met Sint-Martens-Latem als eerste vestiging en hoofdzetel. Naast Brugge en Sint-Martens-Latem is 'de Keukenbouwer' ook actief in Diest, Lokeren, Roeselare, Ternat, Waregem en Zonhoven.

Bron: KW

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer