Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Derde plaats bij Daikin Awards voor renovatie monumentaal kantoorpand

Een renovatieproject door Bekroon BV van een monumentaal kantoorpand uit 1857 is bekroond met een derde plaats bij de Daikin Awards. Het project richtte zich op een volledige interne transformatie, met behoud van het historische karakter van het pand.

© Bekroon BV

Bij de herontwikkeling is gekozen voor een oplossing waarbij de techniek zoveel mogelijk uit het zicht is gebracht, terwijl het comfort voor de gebruikers is vergroot. Voor verwarming en koeling is een Daikin VRV5 heat recovery-systeem toegepast. Dit systeem combineert energiezuinig functioneren met een subtiele integratie in het interieur en is volledig afgestemd op de eigenschappen van het gebouw.

Het project kwam tot stand op advies van Steegaa Interior, met wie regelmatig wordt samengewerkt. De samenwerking wordt omschreven als prettig en effectief.

Meer informatie:
Bekroon BV
www.bekroon.nl

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer