Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Onze meubels glijden de deur uit!"

Bij een Nederlandse meubelwinkel zorgde een spiegelgladde ingang recent voor een onverwachte actie van het personeel. Uit enthousiasme besloten de medewerkers hun meubels naar buiten te schuiven en een korte stunt te filmen.

© Scherer Meubelcentrum Uithuizermeeden BV

Het oog viel op een rode bank uit de opslag, vanwege het toepasselijke 'code rood'. Een verkoper licht toe: "We hebben gekozen voor een oud model; met onze showroomcollectie zouden we zo'n actie niet durven uitvoeren."

Het filmen van de stunt verliep zonder incidenten. "We waren even gespannen of alles goed zou gaan, maar het ging in één keer, zonder kleerscheuren", aldus een medewerker.

De korte video benadrukt niet alleen de creatieve betrokkenheid van het personeel, maar toont ook hoe een ogenschijnlijk kleine kans tot een ludieke en veilige actie kan leiden.

Hoewel het om een speelse gebeurtenis gaat, illustreert het initiatief de teamgeest en het enthousiasme van het winkelpersoneel om hun producten op een onverwachte manier onder de aandacht te brengen.

Bron: AD

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer