De Europese Parketfederatie (FEP) kijkt met grote tevredenheid terug op haar deelname aan Domotex 2026, 's werelds toonaangevende vakbeurs voor vloerbedekkingen. De beurs vond plaats van 19 tot en met 22 januari in Hannover en bevestigde opnieuw haar rol als belangrijk internationaal platform voor innovatie, inspiratie en zakelijke ontwikkeling binnen de vloerbedekkingsindustrie.
© FEP
Tijdens Domotex ontving FEP een groot aantal bezoekers in de speciaal ingerichte FEP Lounge. Zowel trouwe leden als nieuwe leden en tal van nieuwe contacten wisten de lounge te vinden. Volgens de federatie overtroffen met name de kwaliteit van de gesprekken en de openheid voor nieuwe ideeën de verwachtingen.
"Domotex blijft een essentieel ontmoetingspunt voor onze branche. We zijn zeer tevreden met de positieve feedback die we hebben ontvangen en de vele waardevolle gesprekken die we hebben gevoerd met leden en potentiële nieuwe leden," aldus Lorenzo Onofri, voorzitter van FEP.
De beurs bood FEP een uitstekend podium om haar rol en activiteiten onder de aandacht te brengen. Daarbij kwamen onder meer belangenbehartiging op Europees niveau, de lopende antidumpingzaak, technische vraagstukken, statistieken en initiatieven zoals het FEP Real Wood- en Refinishable-programma aan bod. Ook toekomstige evenementen werden gepresenteerd. Dit alles leidde tot veel belangstelling en een groot aantal veelbelovende zakelijke contacten. Bezoekers spraken daarnaast hun waardering uit voor de informele en open sfeer in de FEP Lounge.
Volgens FEP heeft Domotex zich opnieuw bewezen als een vooruitstrevend evenement dat inzicht biedt in toekomstige trends en dat betekenisvolle uitwisseling stimuleert binnen de gehele waardeketen van de vloerbedekkingssector.
De federatie bedankt de organisatie van Domotex voor de geboden gelegenheid, evenals de sprekers die presentaties verzorgden in de FEP Lounge en alle bezoekers en leden die bijdroegen aan een succesvolle en inspirerende beurs. FEP kijkt ernaar uit om de tijdens Domotex gestarte gesprekken voort te zetten en verder te bouwen op het momentum dat tijdens het evenement is ontstaan.
Meer informatie:
FEP
www.parquet.net