Na een succesvolle en inspirerende beurservaring in Parijs, maken Passe Partout en HAANS Lifestyle zich op om hun nieuwste collecties te presenteren tijdens de Voorjaarsvakdagen in De Woonindustrie in Nieuwegein. De recent opgedane trends en frisse energie uit de Franse hoofdstad vormen de basis voor een opgefriste presentatie, met een prominente rol voor hun outdoor collecties.
© Passe Partout
De beurs in Parijs heeft de teams van Passe Partout en HAANS Lifestyle niet alleen voorzien van de nieuwste inzichten en trends op het gebied van interieur en design, maar ook van een dosis vernieuwde energie. "Parijs gaf ons inspiratie en energie!", aldus een gezamenlijke verklaring. "Samen als team ontdekten we de nieuwste trends en beleefden we een supertoffe beurs. Nu zijn we klaar om naar Nederland te gaan."
Voor de B2B-bezoeker van de Voorjaarsvakdagen betekent dit een unieke kans om direct te profiteren van deze internationale input. Beide merken staan klaar om retailers, stylisten en inkopers te inspireren met concepten die het voorjaar en het buitenleven naadloos in interieurs en tuinen integreren.
Outdoor collectie in de spotlights
Tijdens de Voorjaarsvakdagen in Nieuwegein zal met name de outdoor collectie van Passe Partout opnieuw in de spotlights staan. De presentatie belooft zorgvuldig te zijn opgezet, met een focus op frisse ideeën en innovatieve oplossingen voor het buitenleven. Dit is een direct antwoord op de groeiende vraag naar hoogwaardige en stijlvolle buitenmeubelen en accessoires die de overgang tussen binnen en buiten vervagen.
Bezoekers van De Woonindustrie kunnen zich laten inspireren door de wijze waarop beide merken de Parijse trends hebben vertaald naar hun eigen signatuur. Het gaat hierbij niet alleen om esthetiek, maar ook om functionaliteit en duurzaamheid, cruciale aspecten voor de moderne consument die investeert in een complete woonbeleving.
Meer informatie:
HAANS Lifestyle
[email protected]
www.haanslifestyle.com
Passe Partout
[email protected]
www.passepartoutnv.be