Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nederlandse kunst in Parijs: Marike Weysenfeld exposeert ‘magische’ Art Series op Maison&Objet

Het werk van kunstenaar en interieurontwerper Marike Weysenfeld is deze week te zien op Maison&Objet in Parijs. Van donderdag 15 tot en met zondag 18 januari worden haar Art Series Seeds en een selectie sculpturale objecten gepresenteerd binnen een gecureerde kunstselectie in de stand van Noors House of Art.

© Eigenweys

De serie Seeds richt zich op thema's als oorsprong en potentie. Het werk verkent de fase waarin vorm en richting zich nog niet volledig manifesteren en benadrukt de aandacht en belofte die in dit eerste moment besloten ligt.

Voor Weysenfeld is de presentatie in Parijs een bijzonder moment. Zij omschrijft de samenkomst van werk en context als speciaal en passend bij de intentie van de serie.

Maison&Objet behoort tot de belangrijke internationale beurzen op het gebied van interieur, design en decoratie. Het werk van Weysenfeld is te zien in Hall 5A, Stand C62 – D61.

Meer informatie:
Eigenweys
+31 6427 11 223
[email protected]
www.eigenweys.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer