Deze week viert Hugo de Ruiter Design het 25-jarig jubileum van het gelijknamige designbureau. Het bureau, gevestigd in Boxtel, is gespecialiseerd in gestoffeerde zitmeubelen en diningproducten, zowel voor binnen als buiten.
Hugo de Ruiter werkt voor gerenommeerde merken zoals De Sede, Leolux, Jori, Gea-Lux, 4 Seasons, Suns en Borek. Zijn ontwerpen kenmerken zich door een combinatie van functionaliteit, comfort en tijdloze esthetiek.
Ontwerpen als verlengstuk van de gebruiker
Over zijn ontwerpfilosofie zegt Hugo: "Meubelen beschouw ik als een derde huid. Net als bij goede kleding moeten meubelen goed zitten en bij je passen. Mijn meubelen zijn dynamisch in vorm en gebruik. Eenvoudig verstelbare componenten zorgen ervoor dat het meubel zich makkelijk aanpast aan de gebruiker en daarmee het dagelijks leven volgt. Van een moment voor jezelf tot een intiem samenzijn."
Het bekendste voorbeeld hiervan is de DS 164 die Hugo in 2004 voor De Sede ontwierp: "Dit onvergelijkbare meubel is in de afgelopen jaren een enorme designklassieker geworden."
Meer zien van Hugo's werk
Onderstaand een video met een overzicht van hoogtepunten uit het 25-jarig bestaan van het bureau:
Meer informatie over zijn iconische DS 164 en andere ontwerpen is te vinden op de website.


Meer informatie:
Hugo de Ruiter Design
Taxandrialaan 6
5283 MC Boxtel
T +31 411 607669 | M +31 6 289 74 743
[email protected]
www.hugoderuiterdesign.com