Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Forse boete voor meubelretailer Poltronesofà

De Italiaanse mededingingsautoriteit heeft meubelretailer Poltronesofà een boete opgelegd van 1 miljoen euro wegens misleidende promotiecampagnes. Dat blijkt uit een besluit dat deze week is gepubliceerd.

© Poltronesofà

Volgens de toezichthouder wekte Poltronesofà bij consumenten de indruk dat sprake was van hoge prijsverlagingen, terwijl die kortingen in werkelijkheid werden overdreven of onvoldoende onderbouwd. De campagnes hadden betrekking op meerdere productcategorieën binnen het assortiment van de bankenspecialist.

De autoriteit stelt dat de communicatie rondom de aanbiedingen niet voldeed aan de geldende regels voor eerlijke en transparante prijsinformatie. Consumenten zouden daardoor zijn misleid over het daadwerkelijke voordeel van de aangeboden kortingen.

Poltronesofà is een van de grotere spelers op de Italiaanse meubelmarkt en staat bekend om zijn intensieve marketing- en promotiestrategie. De boete onderstreept volgens de toezichthouder het belang van correcte prijscommunicatie, met name in een sector waarin kortingen en tijdelijke acties een belangrijke rol spelen.

Meer informatie:
Poltronesofà
www.poltronesofa.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer