Woonboulevard Almelo is een meubelwinkel rijker. De Meubel Importeur heeft haar nieuwe vestiging geopend tussen Jysk en Gamma en brengt hiermee haar formule van persoonlijke service, eigentijdse wooninspiratie en scherpe prijzen naar de regio.
© De Meubel Importeur
Het pand van De Meubel Importeur in Almelo.
In december staat de winkel in het teken van voordeel en inspiratie voor bezoekers. Wie op zoek is naar nieuwe meubels of ideeën voor het interieur, kan terecht in een ruime, overzichtelijke winkel waar de collectie uiteenloopt van modern en industrieel tot warm en klassiek. Van banken en eettafels tot kasten en woonaccessoires: alles is zorgvuldig geselecteerd met oog voor kwaliteit en design.
De Meubel Importeur onderscheidt zich door meubels direct bij de fabriek in te kopen, waardoor de kosten laag blijven en klanten profiteren van scherpe prijzen. Veel producten zijn vervaardigd uit duurzame materialen, zoals FSC-gecertificeerd mangohout en gecoat staal. Service is eveneens een belangrijk aandachtspunt: klanten krijgen standaard één jaar garantie en betalen pas bij levering, zonder aanbetaling.
In Almelo staan ervaren interieur- en lifestylespecialisten klaar om klanten te adviseren en mee te denken over het totaalplaatje van hun inrichting. De winkel biedt een ontspannen winkelervaring, waarbij persoonlijke aandacht centraal staat.
Bron: Almeloos Weekblad
Meer informatie:
De Meubel Importeur
Woonboulevard 12a
7606 JA Almelo
0228 - 785 883
[email protected]
www.demeubelimporteur.nl