Rivièra Maison heeft de interieurinrichting verzorgd van horecazaak Gewoon Lekker in Hoorn. Het ontwerp is afgestemd op de sfeer en identiteit van het restaurant en vormt volgens het bedrijf een samenhangend en herkenbaar geheel.
© Rivièra Maison
In het project is gewerkt met een combinatie van geselecteerde meubels, een Rivièra Maison-vloer en bijpassende accessoires. De verschillende ruimtes binnen het restaurant kregen elk een eigen karakter, zonder de onderlinge samenhang te verliezen. Daarbij is gebruikgemaakt van rijke materialen, warme kleurtonen en verfijnde details, die samen bijdragen aan een comfortabele en uitnodigende ambiance.
Elementen zoals marmeren tafels, zitelementen met velvet bekleding, sfeerverlichting en zorgvuldig gekozen decoratie zijn op elkaar afgestemd om door het hele restaurant een consistente beleving te creëren. De inrichting ondersteunt daarmee zowel de uitstraling als het gebruik van de verschillende ruimtes.
© Rivièra Maison
Rivièra Maison was verantwoordelijk voor het volledige traject, van materiaal- en meubelkeuze tot de uiteindelijke inrichting en styling op locatie. Het project onderstreept de rol van het merk als totaalinrichter voor horecaconcepten waar uitstraling en beleving centraal staan.
Meer informatie:
Rivièra Maison
Albert Plesmanstraat 10
3772 MN Barneveld
0342-221533
[email protected]
www.rivieramaison.com