Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Baxter presenteert speciale editie ontworpen door Paola Navone

Baxter presenteert Nepal Black - Special Edition: een gedurfde evolutie van een tijdloos icoon, ontworpen door Paola Navone, gemaakt voor wie op zoek is naar zeldzaamheid, schoonheid en echte individualiteit.

© Baxter

Een Limited Edition van 100 genummerde stukken, elk voorzien van zijn eigen rode zegel, een persoonlijkheidsverklaring, een manifest van elegantie die zich niet aanpast, maar juist opvalt.

Paola Navone's icoon keert terug in een onverwachte nieuwe gedaante, beschikbaar in 100 genummerde stukken en online te koop. Wees een van de eersten om je gelimiteerde stuk te kopen. Verkoop beperkt tot de Europese Unie.

Meer informatie:
Baxter
www.baxter.it

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer