Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Verkoop staat in volle bloei voor Apeldoornse groothandel

Decostar vergroot showroomoppervlakte voor presentatie van zijdebloemen

Decostar staat aan de vooravond van een drukke periode. Begin december gaat de huisshow van start van de internationale groothandel voor woondecoratie. Die staat volledig in het teken van de nieuwe najaarscollectie voor 2026. Sietse Hoogstede kijkt terug op een succesvol 2025 en blikt vooruit op wat komen gaat.

"Het jaar is nog niet helemaal voorbij, maar we kunnen met tevredenheid terugkijken", vertelt Sietse vanuit het restaurantgedeelte van de showroom in Apeldoorn. "2025 begon met de beurs Christmasworld in Frankfurt, en dat was meteen een belangrijke graadmeter voor ons. Hoe reageren klanten op onze collecties? En wat gebeurt er in de wereld van woondecoratie? De reacties waren erg positief, en daar zijn we uiteraard blij mee."

© Decostar

De komende huisshow in Apeldoorn is een belangrijk moment voor Decostar. "Vanaf 1 december gaan we onze herfst/winter 2026-collectie presenteren, en daarvoor zijn we volop aan het verbouwen en inrichten", legt Sietse uit. "Het wordt een inspirerende showroom waar onze klanten ideeën opdoen voor het nieuwe seizoen. We verwachten veel van deze nieuwe collectie.

Zijdebloemen
Een van de grootste commerciële successen van Decostar in de afgelopen jaren is de sterke groei van de zijdebloemen. Hoogstede vertelt: "Onze showroom in Apeldoorn is voor deze afdeling recent verdrievoudigd tot ruim 600 m². De verkoop van zijdebloemen bloeit inmiddels al twee jaar volop. Bovendien is de kwaliteit van de bloemen sterk verbeterd, wat inspeelt op de trend van stijgende prijzen voor verse bloemen."

Volgens Hoogstede zien we in de markt een verschuiving van verse bloemen naar zijdebloemen. Zijdebloemen worden steeds betaalbaarder en van betere kwaliteit, waardoor ze een aantrekkelijk alternatief zijn. Decostar speelt in op deze trend door niet alleen de bloemen zelf te verbeteren, maar ook de presentatie ervan. "We bieden mooie presentatieconcepten aan, van rekken tot compleet ingerichte afdelingen in winkels. Onze klanten kunnen hier echt de meerwaarde van de producten zien en voelen."

Beurzen
Naast de huisshow is Decostar traditioneel aanwezig op grote internationale beurzen. Sietse kijkt vooral uit naar TrendSet in München, Trendz in Gorinchem en Christmasworld in Frankfurt, waar het bedrijf haar nieuwste collecties presenteert. "Beurzen zijn voor ons altijd een belangrijk moment om met klanten in contact te komen. We ontmoeten daar veel internationale klanten die niet altijd naar Apeldoorn kunnen komen. Bovendien zijn beurzen de ideale plek om te zien hoe de markt reageert op de nieuwste trends."

© Decostar

B2B webshop
De digitale transformatie van Decostar is in volle gang. Sietse benadrukt het belang van hun B2B-webshop, die steeds meer de spil vormt in hun zakelijke activiteiten. "De webshop is niet alleen een plek om bestellingen te plaatsen, maar ook een belangrijke bron van inspiratie voor onze klanten. We bieden daar complete 'shop the looks' en thematische sferen aan die winkeliers direct in hun eigen winkels kunnen toepassen."

Dankzij de gebruiksvriendelijke interface kunnen winkeliers snel bestellingen plaatsen, voorraad inzien en zelfs hun bestelgeschiedenis raadplegen. "We hebben veel tijd en energie gestoken in het verbeteren van de webshop. Het is een echt portaal geworden waar onze klanten alles kunnen vinden, van productinformatie tot seizoensartikelen."

Toekomst
Met de naderende huisshow en de deelname aan de grote beurzen, kijkt Decostar met vertrouwen naar de toekomst. Hoogstede sluit af met een boodschap voor de klanten: "Bij Decostar draait alles om luisteren naar de wensen van onze klanten. We proberen altijd een diverse collectie neer te zetten, met producten die in verschillende stijlen passen. We zijn klaar voor het nieuwe seizoen!"

Agenda voor 2026
Voor het volgende beursjaar ziet de agenda van Decostar er als volgt uit:
- TrendSet München – 4 t/m 6 januari 2026 (Hal A1, stand A20 + A21)
- Trendz Gorinchem – 11 t/m 13 januari 2026 (Stand E20)
- Christmasworld Frankfurt – 6 t/m 10 februari 2026 (Hal 6.0, stand B10)

Decostar's huisshow voor de herfst/wintercollectie 2026 gaat van start op 1 december 2025. Daarover later deze maand meer via Wonen360.

Wil je een afspraak maken? Neem dan contact op met je vertegenwoordiger, telefoon: +31 (0)55 540324.

© Decostar

Meer informatie:
Decostar BV
Nagelpoelweg 35
7333 NZ Apeldoorn
+31 (0)55 540 30 24
[email protected]
www.decostar.nl
www.countryfield.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer