Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Christel van de Koot 25 jaar bij Flamingo Parket

Deze week werd het heugelijke feit gevierd dat Christel 25 jaar bij Flamingo Parket werkzaam is. "Christel heeft jarenlang de inkoop van het ruwe hout en de productieplanning verzorgd. Vele malen is Christel door heel Europa gereisd zoals Rusland, oost Europa maar vooral in veel Frankrijk", laat eigenaar Lars Versteeg weten.

© Flamingo Parket

Sinds drie jaar heeft Flamingo Parket een transitie ondergaan van fabrikant naar voorraadhoudende importeur. Dat is gebeurd omdat het momenteel lastig is om als Europese producent concurrerend te zijn. "Naast haar werkzaamheden op de verkoop binnendienst is Christel nog steeds medeverantwoordelijk voor de inkoop. Flamingo Parket hoopt nog een aantal jaren gebruik te kunnen maken van haar punctualiteit, enthousiaste en ervaring", aldus Lars.

Meer informatie:
Flamingo Parket
www.flamingoparket.nl


Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer