Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Projectinrichter vergroot slagkracht met aansluiting bij Heutink Group

Deprojectinrichter maakt sinds 28 oktober 2025 officieel deel uit van de Heutink Group. Met de aansluiting willen beide partijen hun positie versterken en verder bouwen aan duurzame groei binnen de markt voor leer- en werkomgevingen. Volgens deprojectinrichter sluit de visie van de Heutink Group nauw aan bij de eigen kernwaarden, waarin aandacht voor mensen, ontwikkeling en duurzaamheid centraal staan.

© Heutink Group
Het kantoorgebouw van Heutink Group.

De Heutink Group ondersteunt organisaties in onderwijs, opvang en zorg bij het creëren van omgevingen waar optimaal leren en werken mogelijk is. De groep kent een geschiedenis van meer dan een eeuw en telt ruim 700 medewerkers. Sinds 2024 maakt de Heutink Group deel uit van de internationale Eduviva Group, actief in Scandinavië, de Benelux en met vestigingen in de Verenigde Staten en Azië. Gezamenlijk omvat de organisatie meer dan 1.500 medewerkers wereldwijd.

Voor bestaande relaties van deprojectinrichter verandert er in de dagelijkse samenwerking weinig. Lopende afspraken blijven gehandhaafd en contactpersonen blijven hetzelfde. De bedrijven verwachten dat de aansluiting vooral voordelen biedt op het gebied van expertise, innovatie en netwerkuitbreiding. Door kennis en middelen te combineren ontstaat volgens beide partijen een bredere basis voor verdere ontwikkeling van producten en dienstverlening.

© Heutink Group

De komende periode worden teams en processen waar nodig samengebracht, met behoud van de eigen identiteit en werkwijze van deprojectinrichter. Relaties met vragen over de overgang kunnen terecht bij hun vaste contactpersoon.

Meer informatie:
Deprojectinrichter
www.deprojectinrichter.nl

Heutink Group
www.heutink.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer