De beursvloer van de Meubelbeurs Brussel staat vanaf komend weekeinde in het teken van een nieuwe toevoeging aan de collectie van Maxfurn. Het Udense meubelmerk presenteert een nieuw slaapkamerconcept waarmee consumenten en retailers meer vrijheid krijgen in het samenstellen van hun ideale slaapomgeving.
Commercieel directeur Margot Romeijn licht toe: "Met dit concept geven we winkels de tools om klanten hun slaapkamer volledig naar eigen wens samen te laten stellen. Ze kunnen kiezen uit diverse Lamulux-kleuren, een ruime selectie aan stoffen voor het hoofdbord en zeven metaalkleuren voor poten, accenten en handgrepen van de linnenkast."
© Maxfurn
Het concept is ontwikkeld om die brede keuzemogelijkheden overzichtelijk te presenteren. "Het mooie is dat ondernemers met een beperkt aantal vierkante meters toch veel combinatiemogelijkheden kunnen laten zien", aldus Margot.
Naast het slaapkamerprogramma introduceert Maxfurn ook het salontafelconcept Cubik. Klanten kiezen hierbij eenvoudig de gewenste vorm (rond of ovaal), hoogte en kleur; een frisse, speelse toevoeging aan modern design.
Retailers zijn van harte uitgenodigd om de stand van Maxfurn te bezoeken in hal 8, stand 206-306 tijdens de Meubelbeurs Brussel. "We willen bezoekers inspireren en laten zien hoe veelzijdig onze collecties toepasbaar zijn; zowel voor de winkelvloer als bij de consument thuis", besluit Margot.
© Maxfurn
Bezoek Maxfurn op Meubelbeurs Brussel
Hal 8 – Stand 206/306
Meer informatie:
Maxfurn
www.maxfurn.nl