Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Op de komende editie van Meubelbeurs Brussel

Maxfurn verrast met woonprogramma’s, tafelconcepten en stoelencollectie

Bij Maxfurn draait het niet alleen om meubels, maar vooral om mensen. Tijdens de vakdagen in Nieuwegein bruist het altijd van de gezelligheid. Onder het genot van een kop soep worden collecties, trends en de dagelijkse praktijk in de winkel besproken. "Persoonlijk contact vinden wij ontzettend belangrijk", zegt commercieel directeur Margot Romeijn. "Naast onze beursmomenten bezoeken we onze klanten ook graag persoonlijk om hen onze nieuwste collecties te laten zien."

© Maxfurn
De collectie Bendigo.

De komende editie van Meubelbeurs Brussel belooft opnieuw een hoogtepunt te worden. Maxfurn presenteert meerdere nieuwe woonprogramma's die perfect inspelen op actuele woontrends en consumentenvoorkeuren. Daarbij zijn ook nieuwe modellen te zien in de recent geïntroduceerde decorkleuren Grey Oak en Old Oak.

Op het gebied van zitmeubelen pakt Maxfurn flink uit. Nieuwe modellen, actuele stoffen en optimaal zitcomfort staan centraal. Voor de banken is er keuze uit zeven metaalkleuren, die tijdens de huisshow zijn geïntroduceerd. "Retailers hechten steeds meer waarde aan variatie en keuzemogelijkheden", aldus Margot. "Met deze uitbreiding kunnen zij nog beter inspelen op de wensen van hun klanten."

© Maxfurn
Kirkwall.

Daarnaast toont Maxfurn een uitgebreide collectie eetkamerstoelen, variërend in model, prijspunt en stofmogelijkheden. Het Wellington-tafelconcept met bijpassende configurator blijft een publieksfavoriet en is uiteraard ook op de beurs te zien. "Zo kunnen retailers hun klanten snel en overzichtelijk door het keuzeproces leiden, zelfs met een beperkte winkelruimte", legt Margot uit.

© Maxfurn
Lenzie.

Steeds vaker presenteert Maxfurn de collecties als kant-en-klare interieurconcepten, waarin meubels, kleuren en materialen harmonieus samenkomen. "Retailers waarderen dat enorm", weet Margot. "Ze nemen onze presentaties regelmatig één-op-één over, zoals we ze tonen in onze showroom of op de beurs. In Brussel laten we zien hoe innovatie en gezelligheid bij Maxfurn hand in hand gaan."
© Maxfurn

Ook in Roemenië wordt er hard gewerkt. De bouw van het gloednieuwe magazijn is in volle gang en zal begin 2026 operationeel zijn. "Bij Maxfurn is het nooit saai en zijn we elke dag bezig onszelf te verbeteren. Die energie voel je door de hele organisatie."

Bezoek Maxfurn op Meubelbeurs Brussel
Hal 8 – Stand 206/306

Meer informatie:
Maxfurn
www.maxfurn.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer