Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eijerkamp gaat in zee met 25 woonmerken

Eijerkamp introduceert 25 exclusieve samenwerkingen met woonmerken. Met deze Special Collabs brengt het familiebedrijf naar eigen zeggen een serie unieke ontwerpen en exclusieve uitvoeringen, voorzien van aantrekkelijk najaarsvoordeel.

© Eijerkamp

De collectie omvat unieke meubelontwerpen die in samenwerking met merken als Label, Gelderland, Design on Stock, EYYE, Harvink, Metaform, Trendhopper, Bert Plantagie, Montèl en Havee tot stand zijn gekomen.

"Met onze Special Collabs brengen we het beste van design en vakmanschap samen in unieke uitvoeringen die exclusief bij Eijerkamp verkrijgbaar zijn", vertelt Lotte Eijerkamp, Concept & Buying. "In samenwerking met toonaangevende merken hebben we bijzondere ontwerpen ontwikkeld die je nergens anders vindt, en juist dit najaar zijn deze exclusieve collabs verkrijgbaar met aantrekkelijk voordeel."

© Eijerkamp

De Special Collabs zijn in de Eijerkamp-winkels in Zutphen en Veenendaal te vinden. Ook staat de collectie online via: www.eijerkamp.nl/special-collabs.

© Eijerkamp

Meer informatie:
Eijerkamp
www.eijerkamp.nl

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer