De Eeklose ondernemer Michiel Steenbeke, bekend van de reusachtige mascotte van Adrem Keukens in de Ronde van Frankrijk, pakt opnieuw uit met een opvallend concept. Tijdens de BIS-beurs in Gent stelt hij een Vlaamse primeur voor: de Mobiele Keuken Studio, een rijdende toonzaal waarmee Adrem Keukens letterlijk tot aan de voordeur van de klant komt.
© Adrem Keukens
"Met deze studio zetten we een volgende stap in het ontzorgen van onze klanten", zegt Michiel. "We brengen onze toonzaal tot bij hen thuis, zodat ze in hun eigen omgeving hun droomkeuken kunnen samenstellen. Zoals vroeger de melkboer of bakker aan huis kwam."
De mobiele toonzaal biedt een oplossing voor wie moeilijk een van de vaste Adrem-showrooms kan bezoeken. "We hebben voortaan een toonzaal in elke straat van Vlaanderen, op elk moment van de dag", aldus de zaakvoerder.
Het concept speelt ook in op praktische behoeften. "Klanten willen vaak weten of een bepaalde kleur past bij hun interieur of een keukeneiland ruimtelijk kan worden ingepast. Door ter plaatse te komen, kunnen we dat meteen inschatten", legt Michiel uit.
De Mobiele Keuken Studio maakt het mogelijk om direct te evalueren welke technische of ruimtelijke beperkingen er zijn. "Zo vermijden we verrassingen bij de plaatsing en kunnen we creatieve oplossingen bieden die perfect aansluiten bij de woning en leefstijl van de klant", besluit hij.
Bron: Nieuwsblad