Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Tv-stylist Theo-Bert Pot: elke nacht een andere slaapkamer

Tv-stylist en interieurontwerper Theo-Bert Pot deelt tijdens de Oktober Woonmaand zijn visie op wonen en interieur. Theo-Bert, bekend van het programma BinnensteBuiten, was bij dit programma betrokken bij ongeveer 150 make-overs en combineert zijn werk met een eigen interieurpraktijk.

© Theo-Bert Pot
Tv-stylist en interieurontwerper Theo-Bert Pot.

Voor hem is verandering een bron van ontspanning. Zijn Haagse woning, die hij deelt met partner Jelle Van de Schoor, wordt regelmatig opnieuw ingericht. Meubels, accessoires en kleden wisselen van plek, en ook de keuze van slaapkamer varieert dagelijks. "De voorste slaapkamer is donker en sfeervol, de achterzijde licht en met uitzicht op het terras. We besluiten op het laatste moment", aldus Theo-Bert.

Theo-Bert legt veel nadruk op persoonlijkheid in huis. Zijn interieur combineert designstukken met meer toegankelijke elementen, zoals een marmeren keukenblad van 500 kilo en een gietijzeren bad. Persoonlijke objecten, zoals souvenirs en familiefoto's, geven de woning karakter. Theo-Bert ziet het als belangrijk dat een huis het verhaal van de bewoners vertelt.

Zijn stijl gaat hand in hand met zijn werk op televisie en sociale media, waar hij meer dan 210.000 volgers heeft. Theo-Bert benadrukt dat interieur een combinatie is van functionaliteit, sfeer en persoonlijke expressie. Hij pleit voor kleurgebruik en een mix van stijlen om warmte en levendigheid te creëren, en noemt witte muren saai.

Bron: LC

Gerelateerde artikelen → Zie meer