Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Interieurwinkel Eva verhuist naar ruimere stek

Eva Hauwaert opende zaterdag 4 oktober haar interieur- en geschenkenwinkel Eva in een ruimer pand achter de basiliek in de Klinkaart. "Dit was een buitenkans die ik moest grijpen. Ik wilde al langer mijn assortiment uitbreiden", zegt Eva.

© Eva Interieur

Het nieuwe pand kwam beschikbaar nadat kledingzaak Headline enkele maanden geleden de deuren sloot. "Mijn buurvrouw van fietsbar Falco wees me op het bord 'te koop'. Ze wist dat ik in mijn bestaande winkel op de hoek van de Klinkaart en de Zwaanstraat te weinig ruimte had", vertelt Eva. Na korte overwegingen en een akkoord van de bank besloot ze het pand aan te kopen. Het nieuwe winkelruimte biedt veel natuurlijke lichtinval en meer commerciële mogelijkheden.

Eva startte haar winkel zes jaar geleden, na een loopbaan als historica en werk in het chocolademuseum van Côte d'Or in Halle. "Toen het museum sloot, wilde ik iets nieuws doen en mijn oude passie voor interieur en decoratie volgen", zegt Eva.

Dankzij haar webshop bleef de winkel ook tijdens de coronaperiode operationeel. In het nieuwe pand kan Eva haar assortiment verder uitbreiden met nieuwe merken en kinderproducten, zoals speelgoed en kleine meubelen. Ook introduceert ze een nieuw concept waarbij klanten hun eigen mandje kunnen vullen met geschenkartikelen.

"Als ik zou verhuizen, wilde ik zeker in de buurt van de Klinkaart blijven", aldus Eva, die haar winkel blijft profileren met interieurartikelen, decoratie en geschenken.

Bron: Nieuwsblad

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer