Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bouwhof bouwt gestaag aan totaalconcept

Bouwhof in Zoetermeer blijft zich ontwikkelen als totaalconcept voor wonen, bouwen en interieur. Het bedrijf, bekend om zijn brede assortiment in bouwmaterialen, sanitair, keukens en interieurartikelen, heeft de afgelopen periode verschillende uitbreidingen en samenwerkingen gerealiseerd.

© Bouwhof Zoetermeer
Bedrjfspand van Bouwhof in Zoetermeer. Inzet: Jan Bart Huurman.

Volgens eigenaar Jan Bart Huurman is de kracht van Bouwhof de deskundigheid van het personeel. "Op elke afdeling staan vakmensen met jarenlange ervaring. Zo kunnen klanten altijd rekenen op professioneel advies", zegt hij. Iedere afdeling heeft een eigen verantwoordelijke die meedenkt over assortiment en presentatie.

Begin dit jaar werd de keukenafdeling aanzienlijk vergroot om plaats te maken voor een breder aanbod. Eerder werd het assortiment al uitgebreid met bedden, meubelen, vloerkleden en woonaccessoires van Home67. Momenteel wordt de complete badkamerafdeling vernieuwd.

© Bouwhof Zoetermeer

Daarnaast verwelkomde Bouwhof verschillende samenwerkingspartners. Zo vestigde Tuinmeubelshop zich in april met een 1.900 m² grote afdeling vol tuinmeubelen en, accessoires. Ook Riverdale breidde uit op de begane grond, met een eigen in- en uitgang. Nieuw is bovendien een afdeling met geurkaarsen van merken als Yankee Candle en Woodwick.

Bouwhof ondersteunt ook lokale initiatieven, zoals de Houtbank, die resthout verwerkt tot meubelen en werkt met vrijwilligers en Team Werk, een organisatie die mensen met afstand tot de arbeidsmarkt helpt.

Het terrein is verder voorzien van pakketkluizen, professionele wasmachines en laadpalen voor elektrische auto's. "We blijven vernieuwen om onze klanten telkens opnieuw te verrassen", aldus Jan Bart.

Bron: Streekblad Zoetermeer

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer