Haaksbergen krijgt er een nieuwe woonwinkel bij. Op 1 oktober opent de pop-upstore van Mars & More aan de Spoorstraat 45. Eigenaar Peter Verzijde wil met de winkel inspelen op de vraag naar luxe woondecoratie in de regio, vooral richting de feestmaanden. Dat meldt Tubantia.
© Funda in Business
Het pand in Haaksbergen van de pop-upstore Mars&More. Inzet: Peter Verzijde, eigenaar.
Peter is geen onbekende in het lokale ondernemerslandschap. Hij runt al de Marskramer/Top1Toys in Haaksbergen, het voormalige Blokker-pand. Met het leegstaande winkelpand een deur verder wilde hij actief iets doen tegen de leegstand. Samen met Joris Coppes, directeur van groothandel B-living, start hij de eerste Mars & More-winkel. De pop-upstore krijgt voorlopig een contract van vier maanden, waarna wordt gekeken of een langere voortzetting mogelijk is.
Klanten kunnen een uitgebreid assortiment aan woonaccessoires verwachten, waaronder vazen, kussens, plaids, kaarsen en deurstoppers. Bij de entree is een grote kerstafdeling ingericht. Ter gelegenheid van de opening om 10.00 uur krijgen de eerste vijftig klanten een goodiebag ter waarde van 50 euro.
Het pand stond maandenlang leeg nadat Bristol vorig jaar failliet ging. De komst van Mars & More biedt nieuwe activiteit in het centrum van Haaksbergen, dat kampt met een leegstandspercentage van 16 procent. Ter vergelijking: vergelijkbare gemeenten hebben gemiddeld 9 procent leegstand. Peter hoopt dat zijn winkel bijdraagt aan een levendig winkelgebied en voorziet een positieve ontvangst van het lokale publiek.
Bron: Tubantia