Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Kennisdag Eromesmarko over kleur en welbevinden in gebouwen

CBM'er Hoogendijk: 'Voorbeeld van samenwerking tussen onderwijs en meubelindustrie'

Eromesmarko organiseerde recent haar jaarlijkse SEE (Share, Explore, Experience)- en VOLtijd-kennisdag, waarbij huisvestingsdeskundigen, facility managers en onderwijsprofessionals uit het voortgezet, middelbaar en hoger onderwijs samenkwamen. Het thema van dit jaar was 'Kleurgebruik en welbevinden in onderwijsgebouwen'.

© Eromesmarko

De dag bood een combinatie van lezingen en praktische inzichten. Multidisciplinair kunstenaar en kleurexpert Monica Rotgans trapte de ochtend af met een presentatie over de oorsprong en toepassing van kleur en verf. Chantal Rouw, Head of Design bij Eromesmarko, liet zien hoe kleur in onderwijsruimtes de beleving kan beïnvloeden en de sfeer positief kan sturen.

Na de lunch stond het welzijn van leerlingen en studenten centraal. Barbara Winkelhuyzen, onderwijsontwikkelaar, benadrukte waarom welbevinden steeds meer als kernwaarde in onderwijsinstellingen wordt gezien. Lotte van Egmond, specialist in fysieke leer- en werkomgevingen, gaf praktische voorbeelden van hoe inrichting en meubilair bijdragen aan betrokkenheid en comfort in klaslokalen en studieruimtes.

© Eromesmarko

De kennisdag bood een platform waar onderwijs en meubelindustrie elkaar ontmoeten, kennis delen en inspiratie opdoen voor het creëren van betere leeromgevingen. Kees Hoogendijk, directeur van Koninklijke CBM, noemde het initiatief een waardevol voorbeeld van samenwerking tussen onderwijs en industrie: "Dit is een mooi voorbeeld van samenwerking tussen onderwijs en de meubelindustrie."

Bron: LinkedIn

Publicatiedatum: