De Eekhoorn Dutch Furniture, Trendhopper en Samsung bundelen hun krachten voor dit najaar. Met deze strategische samenwerking creëren de 3 sterke partijen een unieke TV-wand propositie voor de consument.
© De Eekhoorn Dutch Furniture BV
Martijn Lutgerink, CEO van De Eekhoorn: "Wij zien in de markt de vraag naar TV-wanden toenemen. Met de Meggy TV-kast van WOOOD spelen we daar geweldig op in. Niet alleen brengen wij een mooie modulaire TV-wand op de markt. Deze wand is bovendien de meest verantwoorde keuze vanwege het gecertificeerde hout waarvan hij gemaakt is, de water dragende verf die gebruikt is en de verpakking die tempex vrij is. In Trendhopper hebben we de perfecte partner gevonden om deze kast in alle Trendhopper winkels in Nederland beschikbaar te maken. De samenwerking met Samsung maakt de ervaring compleet!"
Goran Van Tol, Commercieel Directeur van VME Nederland B.V.: "Binnen de Trendhopper winkels willen wij graag die consumenten bedienen die op zoek zijn naar modieuze en verantwoorde meubelen. De Meggy TV-kast van WOOOD sluit geweldig aan op onze doelstelling. Een prachtige TV-kast met een aantrekkelijke prijs. Ondertussen staat de TV-kast in elk Trendhopper filiaal opgesteld in een inspirerende setting. En het mooie is, dat we daar de mooiste TV van Samsung in hebben kunnen plaatsen, The Frame TV, die tevens dienst doet als schilderij. Op en top winkelbeleving voor de consument!"
Tonnie Van Schijndel, Head of Marketing TV/AV Samsung Electronics Benelux B.V. : "Een mooi meubel verdient geen saai zwart scherm als je even geen TV kijkt! The Frame TV van Samsung biedt (Neo) QLED 4K-kwaliteit als 'ie aanstaat en doet dienst als een schilderij als 'ie uitstaat'. Daarbij, de consument kan al over de aanschaf van een nieuwe TV na denken op het moment dat hij/zij een TV-meubel aanschaft. De samenwerking met De Eekhoorn en Trendhopper maakt dit mogelijk. The Frame TV komt helemaal tot zijn recht in de Meggy TV-kast van WOOOD en is in alle 19 filialen van Trendhopper te bewonderen.
Lutgerink: "Al met al een win-win situatie voor de consument! Het spreekt voor zich dat we voor dit najaar gezamenlijk een aantal mooie acties hebben opgetuigd om het de consument nog aantrekkelijker te maken om een van de Trendhopper filialen in Nederland te bezoeken en de Meggy TV-kast van WOOOD en The Frame TV van Samsung persoonlijk te ervaren!"
Meer informatie:
De Eekhoorn Dutch Furniture
Jan Tinbergenweg 1
1689 ZV Hoorn
[email protected]
www.deeekhoorn.com
WOOOD
www.woood.nl