Parketwereld heeft een nieuwe vestiging geopend in het hart van Oldenzaal. Eigenaar Han Wiering, die al winkels in Haaksbergen en Almelo heeft, vond na tien jaar zoeken een geschikt pand aan de doorgang tussen de Groote Markt en winkelcentrum De Driehoek. Volgens Wiering is het een bewuste keuze om niet op een woonboulevard, maar midden in de binnenstad te vestigen. Dat meldt Tubantia.
© Parketwereld | Belakos
Parketwereld heeft o.a. Belakos in het assortiment.
De ondernemer ziet groeikansen in Oldenzaal. "Het winkelpubliek past goed bij ons assortiment", aldus Han. Bedrijfsleider Nico Meijners bevestigt dat er nu al veel klanten uit de regio de weg naar Parketwereld weten te vinden. De opening tijdens de Boeskoolfeesten leverde direct de eerste opdrachten op.
Han heeft ruim 35 jaar ervaring in het vak en begon in 1997 zijn eerste zaak in Haaksbergen. Elf jaar geleden volgde de vestiging in Almelo en nu dus Oldenzaal. Hij schat dat hij in zijn loopbaan inmiddels meer dan 100.000 vierkante meter vloer heeft gelegd. "Een vloer maakt een interieur compleet", zegt Han.
Het assortiment van Parketwereld bestaat uit houten vloeren, pvc, laminaat en gietvloeren. Pvc-vloeren zijn het meest populair en goed voor circa 80 procent van de verkopen. Twee vaste vloerenleggers zijn verantwoordelijk voor de plaatsing bij klanten.
Het pand in Oldenzaal wordt gehuurd van lokale ondernemers en is geopend van dinsdag tot en met zaterdag, vanaf 12.30 uur. Op 20 september volgt een officiële opening. Wiering hoopt dan zijn team verder uit te breiden en de winkel de hele dag te kunnen openen.
Bron: Tubantia