Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Hilariteit om mislukte verbouwing

Aan de Rukkerweg in Kerkrade is een woning onderwerp van discussie geworden, met name op sociale media. In de Facebookgroep 'Bouwblunders, bouwfoutjes en bouwvragen' wordt het huis veel besproken. Eén van de reacties luidt: "Als Temu een bouwbedrijf zou zijn…", verwijzend naar de Chinese webshop.

© Bouwblunders, bouwfoutjes en bouwvragen | Gemeente Limburg

Voor de bewoners en de directe omgeving is de situatie echter verre van lollig. De Rukkerweg ligt in voormalig mijnbouwgebied, waar verzakkingen tot aanzienlijke hoogteverschillen hebben geleid. In sommige woningen is er binnen sprake van niveauverschillen tot 20 centimeter.

Een buurman laat in De Telegraaf weten dat het betreffende huis juist het enige is dat technisch correct is aangepast. "Hij heeft de raamkozijnen recht aangelegd. Ik heb dat zelf met een waterpas gecontroleerd." Volgens hem is in deze wijk het standaard waterpas bouwen juist niet vanzelfsprekend vanwege de scheefstand van de ondergrond.

De bewoner, die anoniem wil blijven, geeft aan zelf het hoogteverschil van 24 centimeter te hebben gecorrigeerd. "Wat je hier aan de buitenkant ziet, verschilt totaal van de binnenkant." De buitenafwerking had hij nog verder willen verbeteren, maar de werkzaamheden liggen stil vanwege een ingediend bezwaar. "Een vervelende situatie", aldus de bewoner.

Bron: RTL

Publicatiedatum: