Boonstra Bedden heeft recent een nieuwe showroom geopend aan Verlaet 16 in Lemmer. De verhuizing vanuit Sondel, waar het bedrijf bijna tien jaar actief was, is ingegeven door de behoefte aan meer opslagruimte en een beter bereikbare locatie.
© Boonstra Bedden
De nieuwe showroom van Boonstra Bedden in Lemmer.
De showroom is meerdere dagen per week zonder afspraak te bezoeken. Omdat een groot deel van de verkoop via de webshop verloopt en klanten uit het hele land aantrekt, is Lemmer volgens Boonstra Bedden een logische keuze vanwege de centrale ligging en goede bereikbaarheid. Tegelijkertijd wil Boonstra beter zichtbaar zijn voor klanten uit de directe omgeving.
De showroom in Sondel is inmiddels gesloten en wordt voortaan gebruikt als opslag- en productieruimte voor matrassen. Dankzij de eigen productie is maatwerk mogelijk, onder meer voor caravans, campers en boten. Ook snelle levering behoort tot de opties.
Bron: Boonstra Bedden