Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Obumex lanceert eigen meubellijn Elements

Het West-Vlaamse Obumex breidt zijn activiteiten uit met zelf ontworpen luxemeubels voor de projectmarkt. Met deze strategische zet, geïnitieerd door Thomas Ostyn, CEO en eigenaar van het bedrijf, richt Obumex zich voortaan ook op semi-maatwerkmeubilair voor projectontwikkeling onder de naam Elements by Obumex.


(v.l.n.r.) Thomas Ostyn, grootmoeder Irma Ostyn, Geert Ostyn en Jozef Lievens van het Instituut voor het Familiebedrijf.

Thomas nam vier jaar geleden officieel het roer over van zijn vader Geert Ostyn, die Obumex uitbouwde tot een bekende speler in luxekeukens en interieurs, goed voor een omzet van circa 25 miljoen euro. Geert blijft als voorzitter van de raad van bestuur en als adviseur nog steeds actief binnen het bedrijf.

De nieuwe focus past binnen een bredere strategische heroriëntatie. Naast de bestaande maatwerkactiviteiten introduceert Obumex nu Elements by Obumex, een aparte lijn met semi-maatwerkoplossingen specifiek gericht op de luxeappartementsbouw. "We kregen steeds vaker de vraag naar iets unieks dat niet in bestaande collecties te vinden is", zegt Thomas Ostyn. "Ook was er toenemende interesse in meubilair dat volledig afgestemd is op specifieke projecten en klantwensen."

De meubeltak kreeg eerder al een eigen identiteit onder de naam Collected by Obumex, waaronder bekende merken als Christian Liaigre en Flexform vallen. "Daar hebben we nu ook onze eigen collectie aan toegevoegd, met ontwerpen van Bernard Declerck, Aurelie Penneman en ons eigen ontwerpteam", aldus Thomas.

Bron: Made-In

Publicatiedatum: