Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Vleugels opent Sanidirect Maastricht

Sanidirect breidt uit met een nieuwe vestiging in Maastricht, de 32e in Nederland. De leiding van dit filiaal ligt in handen van Philippe Vleugels, een ervaren ondernemer met een achtergrond in de internationale retail. Voorheen werkte hij voor gerenommeerde modemerken als Woolrich, Lacoste en Emporio Armani. De overstap naar badkamers is een opvallende wending in zijn loopbaan. "De kans om mijn eigen winkel te openen liet ik niet liggen", aldus Philippe. "Na jaren ondernemingen voor anderen te hebben opgezet, is dit hét moment om zelf te bouwen aan een succesvolle zaak."

Ter voorbereiding liep hij enkele maanden mee in de vestiging van Sanidirect in Son (Eindhoven). Daar raakte hij overtuigd van het concept: kwalitatieve A-merken, scherpe prijzen en snelle levering. Merken als Grohe, Ben Sanitair en Villeroy & Boch vormen het hart van het aanbod, dat varieert van complete badkamers tot losse onderdelen.

De Maastrichtse vestiging krijgt een eigen karakter. Dankzij Vleugels' kennis van de regio, aan zowel de Nederlandse als Belgische kant van de grens, wordt de winkel afgestemd op de lokale markt. "Taal en cultuur spelen hier een grote rol. Mijn team spreekt daarom niet alleen Nederlands, maar ook Limburgs, Vlaams en Frans."

Bron: Sanidirect

Publicatiedatum: