Blokker bereidt zich voor op de (her)opening van 37 winkels verspreid over Nederland, zo blijkt uit nieuwe vacatures op de website van de keten. De geplande locaties omvatten onder andere steden als Amsterdam, Utrecht, Breda, Rotterdam en Den Bosch. De aangekondigde uitbreiding lijkt een volgende stap in de herlancering van het merk, dat eind 2024 failliet ging.
Na het faillissement in november 2024 sloten circa 350 winkels de deuren en verloren 3.500 medewerkers hun baan. Slechts 39 franchisewinkels bleven actief. In december werd bekend dat de merknaam en webshop zijn overgenomen, vermoedelijk door Roland Palmer, familielid van de oprichters.
Sindsdien zijn er diverse signalen van een herstart, waaronder e-mails aan oud-klanten over de overdracht van persoonsgegevens naar Blokker New B.V. en posters in voormalige winkelpanden met de tekst 'er bloeit wat moois'. Hoewel de exacte openingsdata nog niet bekend zijn, wijst de aangekondigde 'openingsfolder' op een spoedige herintroductie.
Bron: de Volkskrant