Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Organisatie reageert op verwarring over locatie

Design District 2026 gewoon weer in Van Nelle Fabriek

De organisatie van Design District laat weten dat het designevenement in 2026 opnieuw zal plaatsvinden in de bekende Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Daarmee komt een einde aan de onduidelijkheid die was ontstaan naar aanleiding van eerdere berichtgeving, waarin werd gespeculeerd over een mogelijke locatieverandering.

"Wij weten hier niets van en zijn van plan volgend jaar in dezelfde hallen in de Van Nelle Fabriek ons evenement te organiseren", aldus Marnon en Evelien van het organisatiecomité. De derde hal van het Van Nelle-complex, die in 2023 nog in gebruik was, is inderdaad sinds vorig jaar niet meer beschikbaar voor beurzen. Maar volgens de organisatie is dit goed opgevangen met aanpassingen in de beursopzet. "Het grote terras en de catering zijn onder meer naar buiten verplaatst, waardoor er binnen meer ruimte is ontstaan voor stands", aldus de organisatie. "Het aantal deelnemers is bijna gelijk gebleven aan het jaar met de derde hal en we blijven inzetten op kwaliteit boven kwantiteit.

Met deze toelichting wil de organisatie verdere speculaties voorkomen en duidelijkheid scheppen voor bezoekers en deelnemers aan Design District 2026.

Meer informatie:
Design District
www.designdistrict.nl

Publicatiedatum: