Design District 2025 ligt achter ons en by MAUT kijkt terug op drie geslaagde dagen vol inspiratie, waardevolle ontmoetingen en een enthousiast onthaal van de nieuwste collecties.
Wat was er te zien bij by MAUT?
WALLPAPER – natuurlijke elegantie
Op de achterwand van de stand presenteerde by MAUT de nieuwe wallpaper REMO RED, uitgevoerd in wallpaper kwaliteit CLENN – een prachtig natuurlijk grasweefsel op een non-woven backing. REMO werd gecombineerd met een rustige, variant op de zijwand, wat zorgde voor een evenwichtig geheel.
WALLRUGS - Kunst aan je muur
by MAUT introduceert twee nieuwe wandtapijten: BON en CAVA. Ze combineren een warme, textiele uitstraling met uitstekende akoestische prestaties. Een stijlvol en functioneel alternatief voor traditionele wanddecoratie.
CARPETS - Exclusief en uniek
Ook brengt by MAUT een selectie nieuwe vloerkleden op de markt: REMY, MIKE Degrade, MERCI en BIEN, die comfort, structuur en esthetiek samenbrengen. De ontwerpen zijn toepasbaar in uiteenlopende interieurprojecten. Van hospitality tot high-end residentieel.
CARPET TILES – vernieuwend en veelzijdig
De beurs markeerde de preview van de uitbreiding van de carpet tile collectie. De eerste prototypes waren te bewonderen op de stand. De tapijttegels hebben een wearclass 33, waardoor ze uitermate geschikt zijn voor high traffic area's zoals gangen, lobby's en openbare zones.
Het ontwerpconcept is vernieuwend: uni tegels worden aansluitend gecombineerd met tegels voorzien van abstracte patronen, die samen nog grotere abstracte patronen vormen zonder dat er rekening wordt gehouden met de naden tussen de tegels.
Daarnaast kunnen de tegelsoorten ook afzonderlijk worden toegepast. Denk aan een hotelkamer met uni tegels, waarbij het 'vloerkleed' onder het bed bestaat uit aansluitende tegels, maar dan voorzien van abstracte patronen, en de vloer van de gang weer aansluit op hetzelfde patroon en/of kleur.
Meer informatie:
by MAUT
[email protected]
www.bymaut.com