Van 2 tot en met 5 juni neemt Lamett voor het tweede jaar op rij deel aan de Flanders Flooring Days. De producent van parket en Parquetvinyl opent opnieuw de deuren van haar indrukwekkende 650 m² showroom, een 'must-visit' voor wie op weg is naar de beurshal in Kortrijk Xpo, amper 10 minuten verder.
Eén jaar na de feestelijke opening tijdens de vorige editie, is de showroom volledig operationeel en vormt ze samen met het Lamett Product Center het kloppend hart van Lamett. Waar de showroom vooral inspirerend is, is het Lamett Product Center helemaal gericht op optimalisatie en innovatie van vloeroplossingen. Hier vinden onder meer producttrainingen plaats en werkt het R&D-team aan de toekomst van vloeren.
Deze beurseditie staat bij Lamett in het teken van een belangrijke productlancering: een nieuwe vloer die 100% organisch is, een eiken toplaag heeft die hernieuwd kan worden, uitzonderlijk resistent is én uitblinkt in duurzaamheid. Bezoekers van de Flanders Flooring Days krijgen de kans om deze vloer als eerste te ontdekken. De vierdaagse beurs biedt de gelegenheid om de banden strakker aan te halen tijdens deze uitdagende tijden en nieuwe plannen vorm te geven.
Meer informatie:
Lamett Europe NV
Ter Donkt 2
8540 Deerlijk
+32 56 77 45 15
[email protected]
www.lamett.nl